Author: c***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow ang gandGanda nNg item. sulit talaga sa price niya. yung specs ng item sulit sa price😍😍😍
顏色: 藍色 | 1 photo(s)
Price: HK$1,240.00
| Color | Green |
| RAM | 6G |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G91-Ultra |
| SKU | sw25031218277105801 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: c***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow ang gandGanda nNg item. sulit talaga sa price niya. yung specs ng item sulit sa price😍😍😍
顏色: 藍色 | 1 photo(s)
Author: p***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fast delivery. Good quality product.
顏色: 藍色
Author: t***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product
顏色: 藍色 | 1 photo(s)
Author: b***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 藍色